Դիտել բոլոր նորությունները
2024թ. սեպտեմբերի 20-ին ժ.12:00-ին Ինֆորմատիկայի և ավտոմատացման պրոբլեմների ինստիտուտում անցկացվելու է 2024/2025թթ. ուսումնական տարվա հեռակա ուսուցման ասպիրանտուրայի ընդունելության մասնագիտական քննություն՝ ըստ Ե.13.04, Ե.13.05 մասնագիտությունների: Ընդունելության ծրագիրը
2024թ. հուլիսի 3-ին ժ.10:00-ին
Ինֆորմատիկայի և ավտոմատացման պրոբլեմների ինստիտուտում անցկացվելու է 2024/2025թթ. ուսումնական տարվա առկա ուսուցման ասպիրանտուրայի ընդունելության մասնագիտական քննություն՝ ըստ Ե.13.04, Ե.13.05 մասնագիտությունների: Ընդունելության ծրագիրը
2024թ. դեկտեմբերի 3-ին ժ.11:00-ին
Ինֆորմատիկայի և ավտոմատացման պրոբլեմների ինստիտուտում անցկացվելու են Ե.13.04 (Ծրագիրըև Ե.13.05 (Ծրագիրը) մասնագիտություններով որակավորման քննություններ:
2024թ. դեկտեմբերի 11-ին ժ. 11:00-ին Ինֆորմատիկայի և ավտոմատացման պրոբլեմների ինստիտուտում /203 սենյակ/անցկացվելու է “Տեղեկատվական և կրթական տեխնոլոգիաներ” առարկայից որակավորման քննություն: