Դիտել բոլոր նորությունները
Նախկին հայտարարություններ (2019թ.)
1. 2019թ. մայիսի 7-ին ժ.16:00-ին ՀՀ ԳԱԱ Ինֆորմատիկայի և ավտոմատացման պրոբլեմների ինստիտուտում գործող “Ինֆորմատիկա” 037 մասնագիտական խորհրդում տեղի կունենա թեկնածուական ատենախոսության պաշտպանություն (տես Սեղմագիրը. Գրիգոր ՃաղարյանԱրդյունավետ մեթոդների և դրանք իրականացնող ծրագրային համակարգի մշակում նանոչափական հիշող սարքերում անսարքությունների մոդելավորման և թեստային ալգորիթմների կառուցման համար):
2. 2019թ. մայիսի 7-ին ժ.17:00-ին ՀՀ ԳԱԱ Ինֆորմատիկայի և ավտոմատացման պրոբլեմների ինստիտուտում գործող “Ինֆորմատիկա” 037 մասնագիտական խորհրդում տեղի կունենա թեկնածուական ատենախոսության պաշտպանություն (տես Սեղմագիրը. Արամ ԳևորգյանԵրկչափ թվային պատկերներից եռաչափ օբյեկտի սինթեզման մեթոդների մշակում և իրականացում):
3. 2019թ. հունիսի 11-ին ժ.16:00-ին ՀՀ ԳԱԱ Ինֆորմատիկայի և ավտոմատացման պրոբլեմների ինստիտուտում գործող “Ինֆորմատիկա” 037 մասնագիտական խորհրդում տեղի կունենա թեկնածուական ատենախոսության պաշտպանություն (տես Սեղմագիրը. Նարեկ ԱբրոյանՏվյալների վերլուծության իրական ժամանակի համակարգերում վճիռների կայացման միջոցների մշակում):
4. 2019թ. հունիսի 14-ին ժ.16:00-ին ՀՀ ԳԱԱ Ինֆորմատիկայի և ավտոմատացման պրոբլեմների ինստիտուտում գործող “Ինֆորմատիկա” 037 մասնագիտական խորհրդում տեղի կունենա թեկնածուական ատենախոսության պաշտպանություն (տես Սեղմագիրը. Կարեն Մխիթարյան Համայնքների հայտնաբերման ինֆորմացիոն տեսական հետազոտում և խորհրդատվական միջավայրի մշակում):
5. 2019թ. հունիսի 14-ին ժ.17:00-ին ՀՀ ԳԱԱ Ինֆորմատիկայի և ավտոմատացման պրոբլեմների ինստիտուտում գործող “Ինֆորմատիկա” 037 մասնագիտական խորհրդում տեղի կունենա թեկնածուական ատենախոսության պաշտպանություն (տես Սեղմագիրը. Աղասի Պողոսյան – Թվային պատկերների իմաստաբանական վերլուծության  մեթոդների մշակում և իրականացում):
6. 2019թ. հունիսի 18-ին ժ.16:00-ին ՀՀ ԳԱԱ Ինֆորմատիկայի և ավտոմատացման պրոբլեմների ինստիտուտում գործող “Ինֆորմատիկա” 037 մասնագիտական խորհրդում տեղի կունենա թեկնածուական ատենախոսության պաշտպանություն (տես՝ Սեղմագիրը. Սերյոժա ԱսրյանԿատարվող կոդում սխալների հայտնաբերման դինամիկ վերլուծության մեթոդներ):
7. 2019թ. հունիսի 25-ին ժ.17:00-ին ՀՀ ԳԱԱ Ինֆորմատիկայի և ավտոմատացման պրոբլեմների ինստիտուտում գործող “Ինֆորմատիկա” 037 մասնագիտական խորհրդում տեղի կունենա թեկնածուական ատենախոսության պաշտպանություն (տես՝ Սեղմագիրը. Դավիթ ՀայրապետյանԲյուրեղի վրա սխալների առկայությամբ հիշող հանգույցների ներկառուցված թեստավորման գործընթացը մոդելավորող ծրագրային գործիքի հիմնավորում եվ մշակում):
8. 2019թ. հունիսի 28-ին ժ.16:00-ին ՀՀ ԳԱԱ Ինֆորմատիկայի և ավտոմատացման պրոբլեմների ինստիտուտում գործող “Ինֆորմատիկա” 037 մասնագիտական խորհրդում տեղի կունենա թեկնածուական ատենախոսության պաշտպանություն (տես՝ Սեղմագիրը. Անդրանիկ ՄխիթարյանԲազմաֆունկցիոնալ ինֆո-կոմունիկացիոն համակարգի մշակում՝ հիմնված էլեկտրոնային փոստի եվ sms տեխնոլոգիաների վրա):
9. 2019թ. հուլիսի 2-ին ժ.15:00-ին ՀՀ ԳԱԱ Ինֆորմատիկայի և ավտոմատացման պրոբլեմների ինստիտուտում գործող “Ինֆորմատիկա” 037 մասնագիտական խորհրդում տեղի կունենա թեկնածուական ատենախոսության պաշտպանություն (տես՝ Սեղմագիրը. Արամ ՔոչարյանՎիրտուալ համակարգերում հիշողության կառավարումը):
10. 2019թ. հուլիսի 15-ին ժ.16:00-ին ՀՀ ԳԱԱ Ինֆորմատիկայի և ավտոմատացման պրոբլեմների ինստիտուտում գործող “Ինֆորմատիկա” 037 մասնագիտական խորհրդում տեղի կունենա թեկնածուական ատենախոսության պաշտպանություն (տես՝ Սեղմագիրը. Նաիրի ՀակոբյանՓորձագիտական մարտավարությունների ադեկվատ ներկայացման մոդելների մշակում եվ ծրագրային իրականացում):
11. 2019թ. հուլիսի 30-ին ժ.16:00-ին ՀՀ ԳԱԱ Ինֆորմատիկայի և ավտոմատացման պրոբլեմների ինստիտուտում գործող “Ինֆորմատիկա” 037 մասնագիտական խորհրդում տեղի կունենա թեկնածուական ատենախոսության պաշտպանություն (տես՝ Սեղմագիրը. Լուսինե ՄարտիրոսյանՆանոչափական հիշող սարքերի համար rtl թեստային լուծումներ գեներացնող կոմպիլյատորների բնութագրերի ստացման գործիքային միջոցների մշակումը):