Դիտել բոլոր նորությունները
Նախկին հայտարարություններ (2017թ.)
1. 2017թ. հունիսի 6-ին ժ.16:00-ին ՀՀ ԳԱԱ Ինֆորմատիկայի և ավտոմատացման պրոբլեմների ինստիտուտում գործող “Ինֆորմատիկա” 037 մասնագիտական խորհրդում տեղի կունենա թեկնածուական ատենախոսության պաշտպանություն (տես Սեղմագիրը. Մարտուն ԿարապետյանԹափանցիկ ծածկագրության սխեմաների որոշ կիրառություններ):
2. 2017թ. հունիսի 6-ին ժ.17:00-ին ՀՀ ԳԱԱ Ինֆորմատիկայի և ավտոմատացման պրոբլեմների ինստիտուտում գործող “Ինֆորմատիկա” 037 մասնագիտական խորհրդում տեղի կունենա թեկնածուական ատենախոսության պաշտպանություն (տես Սեղմագիրը. Արտակ ԽեմչյանՍխալներ ուղղող կոդերով գաղտնիքի բաշխման միջոցների մշակումը):
3. 2017թ. հունիսի 8-ին ժ.16:00-ին ՀՀ ԳԱԱ Ինֆորմատիկայի և ավտոմատացման պրոբլեմների ինստիտուտում գործող “Ինֆորմատիկա” 037 մասնագիտական խորհրդում տեղի կունենա թեկնածուական ատենախոսության պաշտպանություն (տես Սեղմագիրը. Մինաս ՀովհաննիսյանԲազմամասշտաբային ճարտարապետությամբ բառդ ցանցային համակարգերի նպատակային նախագծումը բաշխված հաշվողական ռեսուրսների օգտագործմամբ):
4. 2017թ. հունիսի 8-ին ժ.17:00-ին ՀՀ ԳԱԱ Ինֆորմատիկայի և ավտոմատացման պրոբլեմների ինստիտուտում գործող “Ինֆորմատիկա” 037 մասնագիտական խորհրդում տեղի կունենա թեկնածուական ատենախոսության պաշտպանություն (տես Սեղմագիրը. Արթուր ՏադևոսյանՍինթետիկ ապերտուրայով ռադարում մշակվող ազդանշանների մոդելավորման և իմիտացման մեթոդների նախագծում):
5. 2017թ. հունիսի 15-ին ժ.16:00-ին ՀՀ ԳԱԱ Ինֆորմատիկայի և ավտոմատացման պրոբլեմների ինստիտուտում գործող “Ինֆորմատիկա” 037 մասնագիտական խորհրդում տեղի կունենա թեկնածուական ատենախոսության պաշտպանություն (տես Սեղմագիրը. Վլադիմիր Հովսեփյան – Ամպային տեխնոլոգիաներով անվտանգ աշխատելու լրացուցիչ միջոցների մշակում):
6. 2017թ. հունիսի 15-ին ժ.17:00-ին ՀՀ ԳԱԱ Ինֆորմատիկայի և ավտոմատացման պրոբլեմների ինստիտուտում գործող “Ինֆորմատիկա” 037 մասնագիտական խորհրդում տեղի կունենա թեկնածուական ատենախոսության պաշտպանություն (տես Սեղմագիրը. Վահան Գևորգյան –Եռաչափ թվային պատկերների Inpainting մեթոդների մշակում և իրականացում):
7. 2017թ. hունիսի 22-ին ժ.16:00-ին ՀՀ ԳԱԱ Ինֆորմատիկայի և ավտոմատացման պրոբլեմների ինստիտուտում գործող “Ինֆորմատիկա” 037 մասնագիտական խորհրդում տեղի կունենա թեկնածուական ատենախոսության պաշտպանություն (տես Սեղմագիրը. Քնարիկ ԿյուրեղյանSAFER ընտանիքի 256 բիթային ծածկագրական համակարգի մշակում և իրականացում):
8. 2017թ. hունիսի 22-ին ժ.17:00-ին ՀՀ ԳԱԱ Ինֆորմատիկայի և ավտոմատացման պրոբլեմների ինստիտուտում գործող “Ինֆորմատիկա” 037 մասնագիտական խորհրդում տեղի կունենա թեկնածուական ատենախոսության պաշտպանություն (տես Սեղմագիրը. Մանուկ ԶաքարյանՏեսահաջորդականության դինամիկ վերլուծության և հատվածավորման ալգորիթմների և ծրագրային համալիրի մշակումը):